fbpx
Главная » Деятельность » База знаний » Адвокасі кампанія «Зниження Корупції в секторі малого та середнього бізнесу при здійсненні реєстрації речових прав на Нерухоме майно»

Адвокасі кампанія «Зниження Корупції в секторі малого та середнього бізнесу при здійсненні реєстрації речових прав на Нерухоме майно»

Хто з Вас не стикався з проблемами при оформленні нерухомого майна? Скільки хабарів при цьому необхідно дати і витратити своїх нервів nта часу для оформлення права власності?

У листопаді 2013 бізнес асоціації ініціювали Адвокасі кампанію «Зниження Корупції в секторі малого та середнього бізнесу при здійсненні реєстрації речових прав на Нерухоме майно».  Для спільних дій об’єдналися дві організації малого та середнього бізнесу » Асоціація приватних роботодавців » (м. Харків) та Спілка підприємців «Стіна» (м. Вінниця) за підтримки «Міжнародний центру приватного підприємництва» CIPE Україна http://cipeeurasia.org/wordpress/ukraine .

В результаті проведено аналіз кількісті і причин відмов у реєстрації нерухомого майна , а також причин затягування строків реєстрації. За результатами аналізу запропоновані зміни до нормативно-правових аків які усувають підстави для корупційних проявів.

Партнерами проекту виступили: «Земельний союз України», «Дніпропетровський координаційно — експертний центр з питань регуляторної політики», «Міжрегіональний союз промисловців і підприємців Кіровського району» (АР Крим), Охтирська міська організація роботодавців»Діалог» (Охтирка) та «Асоціація власників малих готелів Криму».

м. Харків, вул. Плеханівська, 16, к. 35 (3 пов.)

(057) 781-03-46

(099) 561-92-87

(068) 795-70-65

Навчальний посібник для підприємців