fbpx
Главная » НОВОСТИ » Новости Ассоциации » «Другий Фінансовий Ярмарок для МСБ»: підприємці та банки обговорять результати року співпраці

«Другий Фінансовий Ярмарок для МСБ»: підприємці та банки обговорять результати року співпраці

26 квітня 2018 року у Харкові відбудеться одна з головних подій українського бізнес-простору — «Другий Фінансовий Ярмарок для малого та середнього бізнесу». Захід запроваджено Німецько-Українським Фондом (НУФ) за фінансової підтримки Уряду Німеччини з метою зближення представників МСБ з провідними гравцями фінансового ринку України. Обговорюватимуться актуальні інвестиційні програми, успішні кейси, а також результати діяльності НУФ за рік.

Однією з основних тем ярмарку стане роль місцевих органів влади у розвитку українського підприємництва. Відбудеться обмін досвідом щодо участі в Програмі фінансування інвестиційних проектів МСБ між учасниками панелі в форматі діалогу. Представники обласних державних адміністрацій розповідатимуть про свій досвід впровадження Програми, важливі акценти та кейси з практики, а підприємці Харкова із власного досвіду детально розкажуть, як долучитись до Програми. В обговоренні візьмуть участь:

  • Юлія Світлична, голова Харківської ОДА;
  • Микола Поворозник, перший заступник голови Київської міської державної адміністрації.
  • Степан Барна, голова Тернопільської ОДА;

Після цього представники банків-партнерів НУФ поділяться досвідом успішного партнерства з Фондом, аналітикою щодо наданих підприємцям кредитів, а також своїм баченням подальшої співпраці з українським МСБ. До участі в дискусії запрошені:

  • Віктор Пономаренко, голова правління ПАТ «ПроКредит Банк».
  • Пишний Андрій, голова правління АТ «Ощадбанк»;
  • Мецгер Євген, заступник голови правління АБ «Укргазбанк»;
  • Дамян Раґан, перший заступник голови правління ПАТ «Кредобанк»;
  • Олександр Шипілов, голова правління ПАТ «Мегабанк»;
  • Ігор Тихонов, голова правління ПАТ «КредитВест Банк».

Програма 2

Українські підприємці можуть відвідати подію безкоштовно після попередньої  реєстрації на сайті: http://sme-fair.org.ua/.

Другий Фінансовий Ярмарок відбудеться 26 квітня 2018 року в Premier Palace Hotel у Харкові (пр-т Незалежності, 2).

Початок офіційної частини о 10:00, реєстрація з 9:00. Деталі та реєстрація: www.sme-fair.org.ua.