fbpx
Главная » Аналитика » СТАТЬИ » Електронний кабінет платника це реальна економія часу

Електронний кабінет платника це реальна економія часу

Так, сервіс «Електронний кабінет» надає можливість платнику безкоштовно працювати в режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв без встановлення спеціалізованого програмного забезпечення. Тобто, платник може працювати дистанційно, не відвідуючи центри обслуговування, а це значна економія часу.

«Електронний кабінет» має дві функціональні частини «: відкрита  (загальнодоступна) – вхід без ідентифікації користувача та приватна частина (особистий кабінет) – вхід за допомогою електронного цифрового підпису.

Приватна частина надає можливість отримання відомостей про доходи, створення і відсилку електронної декларації, листування з ДФС та з’ясування стану розрахунків з бюджетом, отримання доступу до публічної інформації.

Для того щоб дізнатися про ризики щодо діяльності партнерів по бізнесу  можна скористатись деякими сервісами, а саме: електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера», який  дає змогу оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, чи можливо він не є платником податку на додану вартість, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою.

Сервіс «Реєстр платників ПДВ», що інформує про зареєстрованих платників ПДВ, а сервіс «Анульована реєстрація платників ПДВ» допоможе дізнатися про осіб, позбавлених реєстрації як платників ПДВ за заявою платника податку, з ініціативи контролюючих органів чи за рішенням суду.

За допомогою сервісу «Перевірка свідоцтва платника єдиного податку» можна впевнитись в тому, що таке свідоцтво є дійсним.

Для перевірки надійності ділового партнера достатньо знати його код ЄДРПОУ або ж точну назву, ввести відому інформацію в одне з полів і система здійснить пошук по ряду баз даних, доступних для публічного використання, і повідомить результати пошуку.

Доступ до вказаних сервісів можливий як із веб-порталу ДФС України (http://sfs.gov.ua), так і з суб-сайту територіальних органів ГУ ДФС у Харківській області (http:// kh.sfs.gov.ua).