Новости Харькова

Новости Харькова (73)

Головне управління Міндоходів у Харківській області повідомляє, що з 17 січня 2015 року платники податків можуть прийняти рішення про застосування податкового компромісу.

Загальний термін, протягом якого платник може прийняти таке рішення та подати уточнюючий розрахунок або заяву, становить 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом України від 25.12.2014 року № 63-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу», тобто з 17 січня 2015 року.

З 20 січня 2015 року виконання обов’язків начальника Головного управління ДФС у Харківській області покладено на Гагаркіна Михайла Володимировича.

Відповідний наказ Державної фіскальної служби  України № 160-0  був підписаний  20 січня  2015 року.

Новопризначеного керівника представив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус у відеоселекторному режимі під час проведення наради з регіонами та побажав йому завзяття, ентузіазму та  плідної роботи на новій посаді.

Також очільник ДФС України повідомив щодо призначення на посаду першим заступником начальника ДФС у Харківській області, який здійснюватиме координацію діяльності підрозділів податкової міліції, Ігоря Репешка.

 

 
Кандидат от харьковской громады Михаил Гагаркин возглавил областную налоговую (ВИДЕО)

Городской дозор

 

Михаил Гагаркин назначен начальником Главного управления Государственной фискальной службы Харьковской области. Об этом Харьковский антикризисный инфоцентр узнал от самого теперь уже главного налоговика области.

Гагаркин является единым кандидатом от громады Харьковщины, победив 22 мая в открытом собеседовании, инициированном Харьковским гражданским форумом. Тогда Михаил Гагаркин набрал 38 баллов и обошел других претендентов на должность. Следует отметить, что собеседование включало в себя, прежде всего, прохождение люстрационной процедуры. Резюме победителя общественники отправили на утверждение в Кабинет Министров. С их предложением был ознакомлен также и.о. министра доходов и сборов Игорь Белоус.

Страница 1 из 11