Новости Харькова

Новости Харькова (54)

Програма допомоги у виході на ринки ЄС

export-way---horizontal

Завдяки підписанню Угоди про Асоціацію з ЄС привабливі європейські ринки стали доступнішими для українського бізнесу.  Втім, вітчизняні компанії ще повинні докласти певні зусилля для виходу на ці ринки. З чого почати? Які кроки та як саме необхідно здійснити? Не маючи відповідей на ці питання, багато компаній втрачають сприятливу нагоду поширити свій збут в країни ЄС.

 

Тим часом в НТУ “ХПІ” вже на протязі багатьох років ведеться підготовка фахівців за спеціальністю “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”. Починаючи з 2007 року, навчання здійснюється на англійській мові. Випускники цієї спеціальності успішно працюють в багатьох українських та зарубіжних міжнародних компаніях. Вони мають вміння та знання, в яких зараз є значна потреба у вітчизняних експортерів.

 

Украинский бизнес готов к переориентации на рынки ЕС

В Харькове прошел первый международный бизнес-форум

В Харькове 1 июля прошел первый международный бизнес-форум «Украина 2014. Стратегическое видение: вызовы и возможности», на котором были взвешены плюсы и минусы подписания Соглашения о зоне свободной торговли со странами Европейского союза. Представители деловых кругов Украины и Польши, собственники и руководители компаний большинства регионов Украины, американские и польские дипломаты обсудили возможности экспорта украинских товаров в страны ЕС, перспективы получения зарубежных инвестиций, пути реформирования украинской экономики, новые вызовы для нее. На форуме собралось более 200 человек. Мероприятие дало старт национальной программе сотрудничества бизнес-кругов Украины и Европейского союза.

 21 травня у Харкові відбудеться презентація та фахове обговорення нагальних реформ для країни, ініційоване громадсь­ко-експертною ініціативою «Реанімаційний Пакет Реформ». 

 Серія зустрічей високого рівня у регіонах країни має на меті  досягнення нового суспільного консенсусу: це спроба домовитися про те, як суспільство може вирішувати політичну та економічну кризу шляхом реформ, що повинні бути прийняті Парламентом, схвалені елітами по всій країні та імплементовані Урядом.

Страница 1 из 8