Новости Харькова

Новости Харькова (74)

Понедельник, 23 Февраль 2015 12:45

3 березня, презентація Проекту Go Women

Автор

3 березня 2015 року о 17.00 Конференц-зала готелю «Аврора» (м. Харків, вул. Артема 10/12). 
Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» має честь запросити жінок, які займаються малим та середнім бізнесом, на презентацію Проекту Go Women, що реалізується на замовлення Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок» (FINREP-II).
Програма націлена на надання можливості учасницям отримати знання і навички з ефективного управління бізнесом, розуміння ринку і продажів, прийняття фінансових рішень в управлінні малим бізнесом, правової захищеності бізнесу, тощо.

Головне управління Міндоходів у Харківській області повідомляє, що з 17 січня 2015 року платники податків можуть прийняти рішення про застосування податкового компромісу.

Загальний термін, протягом якого платник може прийняти таке рішення та подати уточнюючий розрахунок або заяву, становить 90 календарних днів з дня набрання чинності Законом України від 25.12.2014 року № 63-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових зобов’язань з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі застосування податкового компромісу», тобто з 17 січня 2015 року.

З 20 січня 2015 року виконання обов’язків начальника Головного управління ДФС у Харківській області покладено на Гагаркіна Михайла Володимировича.

Відповідний наказ Державної фіскальної служби  України № 160-0  був підписаний  20 січня  2015 року.

Новопризначеного керівника представив Голова Державної фіскальної служби України Ігор Білоус у відеоселекторному режимі під час проведення наради з регіонами та побажав йому завзяття, ентузіазму та  плідної роботи на новій посаді.

Також очільник ДФС України повідомив щодо призначення на посаду першим заступником начальника ДФС у Харківській області, який здійснюватиме координацію діяльності підрозділів податкової міліції, Ігоря Репешка.

 

Страница 1 из 11