fbpx
Главная » Без рубрики » Київське управління радить платникам  сплачувати податки виключно на нові бюджетні рахунки

Київське управління радить платникам  сплачувати податки виключно на нові бюджетні рахунки

Київське управління  ГУ ДФС у Харківській області повідомляє, що починаючи з 02 липня 2018 року функціонують нові рахунки для сплати податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів,  які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (МФО — 899998).

З 11 вересня 2018 року кошти, які сплачуються платниками на старі рахунки, повертаються їм як нез’ясовані надходження.

За даними Державної казначейської служби України з 11.09.2018 року по 16.10.2018 року, платниками Харківської області  на старі бюджетні рахунки сплачено майже 18 млн. гривень податків і зборів.

З метою забезпечення повноти надходжень бюджетних платежів, упередження виникнення у платників податкового боргу та недопущення втрат бюджетів наголошуємо на необхідності сплати платниками податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів виключно на нові реквізити рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства в повному обсязі.

Ознайомиться з новими бюджетними рахунками можна на  офіційному веб-порталі ГУ ДФС у Харківській області за посиланням  http://kh.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/ банер «Бюджетні рахунки» або у  Центрі обслуговування платників Київського управління знаходиться за адресою: м. Харків, вул. Чернишевська, 41.