fbpx
Главная » Ресурсы для бизнеса » БЛИЖАЙШИЕ МЕРОПРИЯТИЯ » Круглий стіл "Прозорий бюджет. Інструмент громадської участі"

Круглий стіл «Прозорий бюджет. Інструмент громадської участі»

Круглий стіл проводить Харківська обласна громадська організація «Асоціація приватних роботодавців» у рамках проекту «Прозорий бюджет, як інструмент громадської участі».
Ціль круглого столу: за участі експертів, зацікавлених осіб та представників влади презентувати результати проекту, розроблений проект експертною групою проекту, обговорити подальші напрямки діяльності.

До участі у круглому столі запрошені: депутати обласної ради, представники Департаменту економіки та міжнародних відносин Харківської ОДА, голови Харківського, Дергачівского, Валківського та Печенізького районів, експерти, представники громадських організацій, ЗМІ та інші.
Експерти та спікери:
Олександр Чумак — керівник проекту, президент «Асоціації приватних роботодавців»
Олег Драгунов — ведучий експерт проекту, голова правління ГС «Харківська агенція місцевого економічного розвитку»
Маріанна Горонескуль — експерт проекту
Катерина Орехова — експерт проекту

Список учасників уточнюється.

Час та місце проведення – 15 грудня 2017 р. з 10: 30 до 12:00, м.Харків, вул.Сумська 72, Медіа-центр «Время». У приміщенні офисного центру «Platinum Plaza», 2-й поверх. Початок реєстрації з 10:00.

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/VZlwtnyxUScQ2sb93

Ціль проекту «Прозорий бюджет, як інструмент громадської участі»: підвищити спроможність та активізацію ОГС у сфері моніторингу публічних фінансів та залучення широкого кола активних громадян для визначення прорахунків щодо фінансування видатків місцевого бюджету Харківської області, що спрямовуються на реалізацію заходів сприяння розвитку малого та середнього підприємництва та запропонувати свої заходи програми та/або ефективний перерозподіл коштів бюджету, у тому числі, враховуючи потреби для реалізації прав переселенців із зони АТО та ветеранів АТО.

Проект «Прозорий бюджет як інструмент громадської участі» реалізується «Харківською обласною громадською організацією «Асоціація приватних роботодавців» в рамках програми «Публічні бюджети від А до Я: інформування, активізація та залучення громадянського суспільства», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу.

тел. для довідок: (068)748-02-70, (099)561-92-87