fbpx
Главная » НОВОСТИ » Новости Украины » Можливість для підприємців прийняти участь в Українсько-австрійському економічному форумі

Можливість для підприємців прийняти участь в Українсько-австрійському економічному форумі

Запрошуємо підприємців прийняти участь в Українсько-австрійському економічному форумі, який проходитиме 20 травня 2019 року у м. Відень (Австрія).

Основні напрямки роботи Форуму:

— торговельне — економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами;

— співробітництво з представниками українського бізнесу з провідних секторів економіки — сільського господарства, інформаційних технологій, енергоефективності, відновлювальної енергетики та виробництва споживчих товарів.

Під час Форуму представникам ділових кіл регіонів України буде надано можливість провести переговори з потенційними австрійськими партнерами (проект програми додається).

Співорганізаторами Форуму виступають Федеральна палата економіки Республіки Австрія та Торгово-промислова палата України.

Зазначаємо, що умови участі у заході передбачають сплату організаційного внеску у розмірі З 000 гривень за кожного учасника. Транспортні витрати і проживання здійснюється за рахунок учасників заходу (ТПП України готова надати допомогу щодо бронювання проживання і придбання квитків).

Координатор заходу від Торгово-промислової палати України – керівник дирекції міжнародного співробітництва Болдирь Геннадій Миколайович: моб. тел.: +38 066 802-77-70, ел. пошта: bgn-ier@ucci.org.ua.

Програма конференції