fbpx
Главная » НОВОСТИ » Новости Ассоциации » Національна бізнес-коаліція сформувала топ-10 пріоритетів бізнесу для кандидатів у президенти

Національна бізнес-коаліція сформувала топ-10 пріоритетів бізнесу для кандидатів у президенти

24 січня представники провідних українських бізнес-асоціацій консолідували топ-10 пріоритетів бізнесу до кандидатів та обговорили подальші кроки у донесенні порядку денного усім учасникам передвиборних перегонів. До Коаліції вже долучилися 70 бізнес-асоціацій, що разом об’єднують понад 35 тисяч підприємств з різних регіонів країни.

«Сьогодні національні, регіональні, галузеві асоціації демонструють вміння дійти повної згоди та об’єднатися навколо спільної бізнес-адженди задля формування сприятливого бізнес-клімату в країні та росту економіки. Ми звучимо єдиним голосом усього бізнесу, який виступає за детінізацію, прозорі та рівні умови ведення бізнесу для усіх підприємців», — зазначила під час зустрічі Коаліції виконавчий директор СУП Катерина Глазкова.

Олександр Чумак, президент Асоціації приватних роботодавців, звернув увагу присутніх на те, що зараз також важливий момент формування регіональних коаліцій, які будуть просувати обрані ТОП-10 в регіонах, в тому числі на парламентських виборах.

Основою для порядку денного від бізнесу стали 6 вимог до влади СУП та УРБ, спрямовані на покращення бізнес-клімату в країні. В процесі приєднання до Коаліції кожна з асоціацій виносила на голосування свої пропозиції для доповнення бізнес-адженди. Результатом голосування став консолідований порядок денний Національної бізнес-коаліції, який урочисто презентували та затвердили на зустрічі учасників об’єднання.

«Кандидати, які беруть участь в політичній боротьбі, як за президентські так і за парламентські крісла, вже зараз повинні  отримати пріоритети реформ від платників податків та враховувати їх в своїх економічних програмах, — зазначила Софія Арасланова, генеральний директор Асоціації «Українські

Публічна презентація ТОП-10 пріоритетів бізнесу від Національної бізнес-коаліції відбудеться 7 лютого під час зустрічі з представниками передвиборчих штабів кандидатів та за участю ЗМІ. Серед подальших планів Коаліції також зустрічі з кандидатами на пост Президента України, зустрічі з асоціаціями в регіонах, участь експертів бізнес-коаліції в теледебатах та масштабна інформаційна кампанія.

Приєднатися до Національної бізнес-коаліції можуть будь-які бізнес-об’єднання українських підприємців протягом всього часу адвокасі-кампанії. Важливо, щоб бізнес-асоціації підтримували затверджені топ-10 пріоритетів, мали статус офіційно зареєстрованих в Україні та не були пов’язані з олігархічним чи політичним капіталом. Ознайомитися з новинами ініціативи, висловити свою підтримку та поділитися ідеями реформ можна через онлайн-платформу Коаліції businessvoice.in.ua

Довідка:

Національна бізнес-коаліція – аполітичне об’єднання 70 українських асоціацій підприємців, головним завданням якого є створення об’єднаного порядку денного бізнесу, який буде представлено усім кандидатам в Президенти та політичним силам під час парламентських виборів. Ініціатори створення Коаліції – Спілка українських підприємців (СУП) та учасники Української Ради Бізнесу (УРБ). Партнер проекту – Національна платформа МСБ, незалежний фасилітатор процесу об`єднання – Центр міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ).