fbpx
Главная » НОВОСТИ » Новости Ассоциации » Новогодняя инициатива для детей из оккупированных территорий

Новогодняя инициатива для детей из оккупированных территорий

Святий Миколай встигає не завжди.
Йому потрібні помічники.
По-перше, це ми, його вірні Олені. Ми будемо робити справу Санти у найнебезпечніших куточках нашої країни, куди тільки зможемо дістатися.
Бо там живуть діти. І вони повинні отримати свято, радість і подарунки, незважаючи на постріли та небезпеку.
По-друге — це ви, наші любі помічники! Без вас Святий Миколай не впорається. Бо звідки ж він візьме стільки гарних подарунків?
Тому на вас — всі наші сподівання.
Ми дуже хвилюємось — чи захочуть люди в цьому році знов перетворитися на Чарівників? Бо дітей у нас ще більше, ніж у минулому — майже у півтора рази. В нашій Оленячій Базі кожен день будуть з`являтися нові вкладки — листи приносить нам чарівна пошта, і ми вписуємо кожне містечко в окрему вкладку. Ми чекаємо, що таких вкладок буде більш ніж 30.
Дивіться і обирайте, для кого ви хотіли б стати Сантою. Ви можете подивитися на лист кожної дитини за посиланням у табличці. Ми хочемо, щоб ви знали, що даруєте саме цій дитині, з її історією та бажаннями. https://goo.gl/AjhgY3
А якщо обрали — пишіть Оленям, чи Inna Achkasova та Женя Дисс, ми будемо позначати ці рядки у базі, і розкажемо, що робити далі 
Не треба лякатися дитячих мрій! Обирайте саме той подарунок, який можете і хочете зробити саме ви! Річ, яку просить дитина, не обов`язково повинна бути коштовною і новою, головне — щоб гарно вигллядала та працювала, якщо це щось технічне. І напишіть дитині листа! Це зробить ваш подарунок особливим.
Є ще можливість допомогти Оленям грошима. Бо свято — це не тільки подарунки. Це праця багатьох людей, транспортні витрати, пальне, костюми, обладнання, поламані автівки, ночівля… А ще — завжди не вистачає декількох подарунків.
Надіслати гроші можна:
На картку Приватбанку 5168755419817099, Балашов Ілля Павлович
На наш рахунок: https://accentre.org.ua/index.php/donate
Наш Pay Pal: https://www.paypal.com/pools/c/8acUi8s7Mr…
Адреса для подарунків: Харків, Нова Пошта, 55 відділення, Балашов Ілля Павлович, +380990445603
Свято наближається!
Наближаймо його разом!