fbpx
Главная » НОВОСТИ » Презентація проекту "Новий відлік. Перезавантаження"

Презентація проекту «Новий відлік. Перезавантаження»

6 вересня в Хаб соціального розвитку «Студія 42» відбудеться презентація проекту «Новий відлік. Перезавантаження ». Організатором проекту є «Асоціація приватних роботодавців».

Мета проекту: забезпечення економічного зростання регіону за рахунок створення нових економічних можливостей, підтримка розвитку МСБ в Харківській області, в тому числі підприємницьких ініціатив ВПО, ветеранів АТО і жінок.

За словами організаторів, «Новий відлік. Перезавантаження» принципово відрізняється від попередніх етапів. У цьому сезоні захист проектів буде проходити у відкритому форматі — всі бажаючі зможуть бути присутніми і задати питання учасникам, проекти будуть готуватись самостійно, після проходження тренінгового бізнес-курсу. В результаті відбудеться «Битва проектів», де в першу чергу перевагу журі буде віддавати проектам зі сфери ІТ, агробізнесу, еко-фермерства та енергозбереження.

Все про проект, механіку участі, критерії відбору, оцінювання бізнес-ідей і які вигоди отримають учасники, розповість керівник проекту і президент «Асоціації приватних роботодавців» Олександр Чумак.

Присутні зможуть задати будь-які питання і отримати консультації щодо наявних бізнес-ідей.

Подати заявку на участь в проекті можна за посиланням: https://goo.gl/QAVDAC

Нагадуємо, що програма «Новий відлік» реалізується «Асоціацією приватних роботодавців» в рамках «Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 08 вересня 2016 року»

 

Коли: 6 вересня,

Час: 17.00

Місце: Хаб соціальної активності «Студія 42». Майдан Конституції, 1, Палац праці, під’їзд №7, 2 поверх.