fbpx
Главная » НОВОСТИ » Новости Ассоциации » Проект «Новий відлік. Перезавантаження» - новий погляд на бізнес-процеси у власному бізнесі

Проект «Новий відлік. Перезавантаження» — новий погляд на бізнес-процеси у власному бізнесі

Вже 3 жовтня почнуться заняття в рамках соціально-освітнього проекту «Новий відлік. Перезавантаження».

Мета проекту: забезпечення економічного зростання регіону за рахунок створення нових економічних можливостей, підтримка розвитку МСБ в Харківській області, в тому числі підприємницьких ініціатив ВПО, ветеранів АТО і жінок.

За словами організаторів, «Новий відлік. Перезавантаження» принципово відрізняється від попередніх етапів. У цьому сезоні в проекті може прийняти участь будь-який бажаючий —  у кого вже є власний бізнес або у кого був досвід ведення бізнесу і є бажання знову спробувати. Крім того, захист проектів буде проходити у відкритому форматі — всі бажаючі зможуть бути присутніми і задати питання учасникам, проекти будуть готуватись самостійно, після проходження тренінгового бізнес-курсу.

В результаті відбудеться «Битва проектів», де, в першу чергу, перевагу журі буде віддавати проектам зі сфери ІТ, агробізнесу, еко-фермерства та енергозбереження.

До складу викладачів увійдуть підприємці з успішним досвідом підприємницької  діяльності більше 10 років.

«Проект «Новий відлік. Перезавантаження» — це можливість вийти на якісно новий рівень у керуванні бізнесом за рахунок отримання знань та практичних навичок у напрямках стратегічного та операційного менеджменту, фінансового та маркетингового планування та ведення переговорів, — коментує Олександр Чумак, керівник проекту, президент «Асоціації приватних роботодавців». — Це також новий погляд на бізнес-процеси у власному бізнесі, нові ідеї та практичні поради, тому участь в проекті буде корисна не тільки початківцям, але перш за все підприємцям, які вже мають власний бізнес».

Подати заявку на участь в проекті можна за посиланням до 28 вересня включно: https://goo.gl/QAVDAC

Участь у проекті БЕЗКОШТОВНА.

 

Нагадуємо, що програма «Новий відлік» реалізується «Асоціацією приватних роботодавців» в рамках «Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 08 вересня 2016 року»