fbpx
Главная » НОВОСТИ » Програма інвестицій для українського бизнесу за програмою Invest plan “COME ON”

Програма інвестицій для українського бизнесу за програмою Invest plan “COME ON”

Шановні колеги!

Розвиток бізнесу найбільше гальмують на сьогодні два дефіцити: дефіцит кадрів і дефіцит доступу до фінансів.

Підходи до боротьби з ними схвалено Торгово-промисловою палатою України в рамках програм «Трудові резерви» та Investment plan «COME ON!». Обидві програми розроблено Комітетом фінансового ринку та з питань соціальної відповідальності бізнесу при ТПП України. Реалізує їх громадське об’єднання «Суспільна альтернатива», що згуртувало для цього низку бізнес-асоціацій.

Запрошуємо керівників підприємств та бізнес об’єднань взяти участь у круглому столі за участю голови комітету Олега Лиховида та обговорити практичні кроки бізнесу з реалізації означених програм для зниження і знищення дефіцитів кадрів і фінансів.

Засідання відбудеться о 13:00   16.05.19 р. цього року в конференц-залі Торгово-промислової палати за адресою: м.Харків, пр.Московський, 122 Б.

Просимо попередньо зареєструватися за телефоном:
+38(057)751-99-46

===============================

Комітет фінансового ринку при Торгово-промисловій палаті України в кінці 2018 р. успішно завершив переговори з американським трастовим фондом про розширення обсягу його інвестицій в українські підприємства. Ці переговори проводилися після кількарічного періоду його ж випробувальних інвестицій. Протягом цього періоду були протестовані різні підходи і вимоги, виявлені ризики інвестицій в Україні і шляхи їх хеджування.

У 2019 році відкривається нова стадія інвестування в Україні обсягом не менше 50 мільйонів євро з поступовим збільшенням його на порядок. Ця програма має назву Invest planCOME ON. Інвестування відбуватиметься через спеціалізовані інвестиційні фонди, орієнтовані за галузевими напрямками: промисловість, агропром, будівництво і будматеріали, транспорт і логістика, комунікації та технологічні стартапи. Деякі з таких фондів вже створені на стадії випробувальних інвестицій. Створення інших розпочато.

Invest plan Come On