fbpx
Главная » Ассоциация » Прямі інвестиції у ринки, що розвиваються: створення умов для зростання

Прямі інвестиції у ринки, що розвиваються: створення умов для зростання

«Прямі інвестиції у ринки, що розвиваються: створення умов для зростання»

Відкрита публічна дискусія за участю науковців Стенфордського університету

 

У вівторок, 16 січня, у м. Харкові відбудеться відкрита публічна дискусія  за участю науковців Стенфордського університету (США) на тему:

 

«Прямі інвестиції у ринки, що розвиваються: створення умов для зростання».

 

Місце проведення: м. Харків, готель «Premier Palace Hotel», проспект Незалежності, 2. Початок о 19.00

Під час дискусії буде забезпечено переклад. Вхід безкоштовний.

Для участі у заході необхідно зареєструватись до 17.00 15 січня за цим посиланням: РЕЄСТРАЦІЯ

 

Захід проводиться з нагоди роботи в Україні амбітного проекту Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (США), Школи управління Українського католицького університету (Україна, Львів) та Центру міжнародного приватного підприємництва (СІРЕ) — освітньої програми «Академія лідерства для розвитку» (The Leadership Academy for Development (LAD).

 

Програма має на меті створення мережі ефективних управлінців та керівників приватного сектору, здатних стати дієвими лідерами реформ, що впроваджуватимуть здорову публічну політику в складних і суперечливих українських умовах.

Контактні особи:

Анастасія Баклан, +38 093 460 87 03, abaklan@cipe.org

Людмила Кузка, +38 096 947-16-13, kuzka@ucu.edu.ua

 


Довідково:
Академія лідерства для розвитку (The Leadership Academy for Development (LAD) здійснює підготовку урядовців і бізнес-лідерів з країн, що розвиваються, щоб допомогти приватному сектору стати конструктивною силою для економічного зростання і розвитку. У рамках програми  ретельно відібрані учасники навчаються ефективного лідерства, впровадження раціональної державної політики в складних і суперечливих умовах. Рушійним принципом навчальної програми є те, що реформа політики потребує не інженерних чи інших технічних рішень, успішні реформатори повинні бути спритними і зважати на широке коло факторів, що впливають на результати політики. Повинні мати тверде розуміння конкретних економічних, фінансових, політичних і культурних реалій. Найголовніше — вони повинні вміти встановлювати пріоритети, послідовність дій і створювати коаліції. Академія надає учасникам аналітичну основу для набуття вмінь ефективно діяти в несприятливих умовах.

Академія лідерства для розвитку підтримується Центром з питань демократії, розвитку та верховенства права при Стенфордському університеті, Центром міжнародного бізнесу та суспільної політики Школи поглиблених міжнародних досліджень ім. Пола Нітце при Університеті Джона Хопкінса, а також  мережею Omidyar.