fbpx
Главная » НОВОСТИ » Новости Украины » Розпочато реєстрацію у Торгову місію до Індії у секторі машинобудування, «зелених» та аерокосмічних технологій

Розпочато реєстрацію у Торгову місію до Індії у секторі машинобудування, «зелених» та аерокосмічних технологій

ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні, за підтримки ДУ “Офіс з просування експорту України” та Мінекономрозвитку, запрошують українські малі та середні підприємства/ проекти взяти участь у Торговій місії до Індії, яка відбудеться 22-27 квітня 2019 року у наступних секторах:

 • машинобудування (включаючи інжинірингові послуги та інноваційні технології),
 • «зелені» технології (вироблення/зберігання енергії, очищення води та утилізації відходів, та все, що покращує життя суспільства)
 •  аерокосмічна промисловість (компоненти та технології для кораблів та літальних апаратів різних категорій, обслуговування літальних апаратів).

Що отримують учасники місії:

 • Нові торгові можливості для українських малих і середніх підприємств для виходу або розширення власного експорту на ринок Індії;
 • Встановлення ділових контактів та проведення  B2B зустрічей з індійськими партнерами;
 • Фінансування організації ділових активностей в Індії:
 • Індивідуальна організація в2в зустрічей професійною індійською консалтинговою компанією в двох містах Індії (Нью Делі та Бангалор/Мумбай);
 • Оренда приміщень для проведення в2в зустрічей в двох містах Індії (Нью Делі та Бангалор/Мумбай);
 • Логістика та кейтеринг під час ділових подій в двох містах Індії.

Як взяти участь:

 1. Для участі в торговій компанія має  до 10 березня заповнити реєстраційну форму: https://goo.gl/mUzzUk
 2. З-поміж усіх зареєстрованих до участі у місії будуть обрані 8 компаній або проектів. Переможці отримають фінансування консалтингових послуг щодо організації B2B зустрічей в двох містах Індії, покриття витрат на логістичні складові B2B зустрічей, а також на навчання.Скільки це коштує:

  Організація та участь у торговій місії для учасників є безкоштовною і фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується за підтримки ЄБРР. Учасники самостійно покривають лише витрати на квитки, проживання, харчування (від 1300 доларів).

  ДОКЛАДНІШЕ ПРО ПОДІЮ:️ https://preview.mailerlite.com/n1s0b3

  Ознайомитись із можливостями для українських компаній в секторі зелених технологій та аерокосмічної галузі на ринку Індії для можна за посиланням:

  Лишились запитання? – Звертайтесь:

  Ірина Онікієнко  ionikienko@fsr.org.ua

  Організатор торгової місії до Індії,

  Проект «Консолідація експортного потенціалу МСБ та спрощення доступу до зовнішніх ринків», що фінансується в рамках ініціативи ЄС EU4Business та реалізується за підтримки ЄБРР.