fbpx
Главная » НОВОСТИ » Новости Ассоциации » Старт освітнього проекту Школа громадського лідера "Нова Україна"

Старт освітнього проекту Школа громадського лідера «Нова Україна»

20 травня відбудеться прес-конференція організаторів проекту «Школа громадського лідера« Нова Україна», який стартує в червні цього року. Проект реалізується Громадською спілкою «Харківське агентство місцевого економічного розвитку» за підтримки European Endowment for Democracy і уряду Канади.

Основним завданням проекту є підготовка громадських активістів — потенційних кандидатів до місцевих органів самоврядування — до ефективної роботи в даній області.
Відмінна риса проекту — участь активістів, націлених на результат, а не процес та патріотично налаштованих людей, які в своїй діяльності дотримуються по-справжньому демократичних принципів.

В рамках проекту учасники не тільки будуть вдосконалювати наявні знання і навички, а й отримають нові знання, які допоможуть в подальшій роботі.

Кожен етап проекту характеризується різними тематичними блоками, які ведуть відомі тренери, лектори-експерти в своїй справі.
Так учасники навчаться майстерності успішних публічних виступів і самопрезентації. Тренером цього блоку виступає Дмитро Ляховецький — бізнес-тренер, психолог, консультант по методу позитивної психотерапії. Блок «Політичні комунікації» буде вести Юлія Біденко — кандидат політологічних наук кафедри політології ХНУ ім. В.Н. Каразіна.

На прес-заході спікери детально розкажуть про цілі і завдання проекту, про навчальну програму, ментор і тренерів, а також про очікувані результати проекту.

Спікери:
Олег Драгунов — керівник Громадського Об’єднання «Харківське агентство місцевого економічного розвитку,
Дмитро Ляховецький — тренер проекту,
Олександр Чумак — запрошений експерт, президент Асоціації приватних роботодавців.

Дата: 20 травня,
Час: 11.00
Місце: Харківський прес-клуб, вул. Гоголя, 9-б

Додаткова інформація:
Ірина Пелипко, PR-менеджер проекту
097-93-88-77-2

Проект реалізується Громадським об’єднанням «Харківське агентство місцевого економічного розвитку» за підтримки «Європейського фонду за демократію» (European Endowment for Democracy) та уряду Канади.
Supported by European Endowment for Democracy.