fbpx
Главная » НОВОСТИ » Новости Ассоциации » Учасників проекту "Новий відлік" навчать маркетингу, публічним виступам, просуванню бізнесу в інтернеті та управлінському обліку

Учасників проекту «Новий відлік» навчать маркетингу, публічним виступам, просуванню бізнесу в інтернеті та управлінському обліку

Цієї неділі, а саме вже 3 жовтня, розпочинаються заняття в рамках соціально-освітнього проекту «Новий відлік. Перезавантаження».

Мета проекту: забезпечення економічного зростання регіону за рахунок створення нових економічних можливостей, підтримка розвитку МСБ в Харківській області, в тому числі підприємницьких ініціатив ВПО, ветеранів АТО і жінок.

У цьому сезоні програма навчання складається з 6 блоків, які будуть вести підприємці міста, за плечима яких великий досвід ведення власного бізнесу: Олег Поліщук — засновник ТОВ «Маген Арт», Дмитро Манич — Керуючий директор Orange Pharma Private Limited, Дмитро Ляховецький – тренер, «Управленческие поединки», Валерій Кандалов — директор ТОВ «АСТАРТА Мельелеваторбуд».

Учасники отримають знання з

  • маркетингу: основи маркетингу, принцип 4P, модель SMART, що собою представляє загальне цілепокладання, стратегія, цілі ціноутворення тощо.
  • просування малого бізнесу через інтернет: види соціальних мереж та принципи роботи з ними, як працювати з «лідерами думок», який вид реклами в інтернет найефективніший і кому він підходить.
  • управління в малому та середньому бізнесі, прийняття рішень за допомогою управлінського обліку: базові принципи ведення бізнесу, що таке МСБ, як визначати стратегічні фінансові цілі бізнесу, як визначати фінансові показники по цілях, як працює система знижок тощо.
  • публічних виступів та проведення перемовин.

В кінці кожного учбового модуля на учасників чекають практичні завдання.

Нагадуємо, що програма «Новий відлік» реалізується «Асоціацією приватних роботодавців» в рамках «Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва в Харківській області на 2016 – 2020 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 08 вересня 2016 року»