fbpx
Главная » Ресурсы для бизнеса » Хамер » Увага! Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону надає підтримку в сфері залучення МТД

Увага! Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону надає підтримку в сфері залучення МТД

Харківська область як регіон з унікальними можливостями перебуває у центрі уваги міжнародної спільноти, яка готова запропонувати необхідну підтримку для забезпечення розвитку Харківщини. Керівництвом області досягнуто низку домовленостей з представниками ЄС та США про міжнародну технічну допомогу для цілей розвитку регіону.

Відповідно сфери своєї компетенції Департамент з підвищення конкурентоспроможності регіону сприяє залученню міжнародної технічної допомоги та забезпечує координацію відповідної діяльності.

Організації, зацікавлені у підтримці власних проектів з боку Харківської обласної державної адміністрації, запрошуються подавати проектні заявки до Департаменту з підвищення конкурентоспроможності регіону.

Проектні заявки зі збереженням ВСІХ авторських та інших прав їх творців будуть пропонуватися донорам для отримання міжнародної технічної допомоги.

Проекти мають бути:

 

  • спрямовані на вирішення актуальних питань на території Харківської області (в сферах протидії корупції, забезпечення безпеки,  прав людини, підвищення якості адміністративних послуг, енергоефективності та ін.);
  • розраховані на втілення протягом невеликого відрізку часу (до 1 року);
  • чинити вплив на порівняно велику кількість людей.

Не розглядаються проекти, спрямовані на проведення разових заходів (круглі столи, тренінги, семінари тощо) чи видання літератури.

Для отримання підтримки необхідно заповнити проектну заявку, форма якої розміщена ТУТ.

Заповнену форму проектної заявки просимо надсилати на адресу
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.» target=»_blank» rel=»noreferrer»>depcompet@kharkivoda.gov.ua, обов’язково зазначивши у темі листа «На підтримку проектів».

Харьковское агентство местного экономического развития оказывает профессиональную помощь в подготовке документов, подачи заявок на участие в конкурсе грантов.

 

(057) 781-03-46

(099) 561-92-87

(068) 795-70-65