fbpx
Главная » Деятельность » Громадська синергія » Запрошуємо на семінар щодо впровадження HACCP

Запрошуємо на семінар щодо впровадження HACCP

Напевно, багато хто з вас стурбовані питаннями впровадження HACCP* у себе в компанії

Ми вирішили  допомогти вам і запланували захід, який допоможе розібратися з усіма тонкощами системи HACCP.

Спікер: Іван Волос

Ведучий аудитор Системи менеджменту харчової безпеки за міжнародним стандартом FSSC 22000 і стандартам HACCP.

Тема: «Введення в НАССР». Основні принципи HACCP. Законодавча база України з харчової безпеки. Види небезпечних факторів. Базові програми. Приклади критичних контрольних точок для АПК. Вимоги по санітарній обробці та особистої гігієни.

Спікер: Вікторія Облак.

Спеціаліст з розробки та впровадження Системи управління безпечністю харчових продуктів на підприємствах харчової промисловості.

Тема: Огляд нового законодавства. Безпека кормів. Періодичність та умови проведення перевірок. Вимоги до програм — передумов для сільського господарства. Вимоги до планування. Зберігання. Товарне сусідство. Система простежуваності. Маркування. Приклади документації системи НАССР.

Також запрошені: представники Метрології, Агентства з сертифікації та Держпродспоживслужби.

16 квітня відбувся перший семінар, який зібрав майже 100 учасників, що представляли ресторани, кафе та інші заклади харчування.

Організатори:Харківська обласна громадська організація «Асоціація приватних роботодавців».Партнер: Науково-виробниче підприємство «АТЛАНТІС ХІМ».Вхід вільний, але реєстрація обов’язкова : https://forms.gle/HpHfgQAE8Mz7u4Pe9

Коли: 23 травня

Час: 10:00-14:00

Реєстрация з 9:45

Місце: м Харків, Госпром, 7-й підїзд, 4-поверх, Конференц-зала Департаменту АПК Харківської ОДА

————————————————————————————————————————————

*HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) — аналіз ризиків та критичних контрольних точок.

Цей семінар був підготовлений ХОГО «Асоціація приватних роботодавців» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках грантового компоненту проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та/або Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

 

Тел. (099)561-92-87, (068)795-70-65