Новини України
22 ноября 2024
Форум «Економічне відновлення та розвиток»: ключові пропозиції, сформульовані учасниками
Новини України
29 апреля 2021
Центр міжнародного приватного підприємництва (CIPE) у партнерстві з Регіональним центром підвищення кваліфікації Київської області (РЦПК КОДА) оголошують конкурсний відбір викладачів для участі у дводенній тренінговій програмі 15-16 червня 2021 року: “Методи та інструменти співпраці влади і бізнесу для вирішення соціально-економічних проблем”.
Учасники тренінгу для тренерів (ТоТ) отримають:
- Знання методології та прикладів взаємодії державного і приватного секторів щодо формування політичних рішень,
- Розуміння можливостей співфінансування соціально-економічних проектів та спільного впровадження реформ за участі ділової громадськості,
- Методичний посібник та презентації для подальшого використання у власній викладацькій діяльності,
- Сертифікат учасника програми за підписом міжнародної організації (CIPE) та центру підвищення кваліфікації (РЦПК КОДА),
- Можливість бути залученим до подальшої серії семінарів у ролі тренера для представників державного сектору і органів місцевого самоврядування.
Для переможців конкурсу CIPE забезпечить витрати на навчальний процес, проїзд до Києва та проживання (для учасників з інших міст), кава-брейки та обід протягом двох днів тренінгу. Професійна компанія та нетворкінг стануть приємними доповненнями. Звертаємо увагу, що у разі продовження локдауну у червні, тренінг може бути адаптований до режиму онлайн.
КРИТЕРІЇ УЧАСТІ У КОНКУРСІ:
1. Досвід тренерсько-викладацької роботи.
2. Наявність рекомендаційного листа від РЦПК або будь-якого навчального закладу, який проводить навчання для представників державного сектору та органів місцевого самоврядування, і бажано планує впроваджувати в програми навчання тренінги із зазначеної тематики.
3. Особиста мотивація отримати нові знання та професійні контакти, розширити тематичний перелік власних навчальних програм, та бути залученим до подальших міжнародних проектів.
4. Підтвердження особистої участі протягом двох тренінгових днів 15-16 червня на всіх блоках програми у Києві (у разі відсутності жорсткого карантину).
5. Досвід роботи з напрямком взаємодії публічного і приватного секторів стане перевагою.
В рамках ТоТ будуть розглянуті наступні ТЕМИ:
- Засади та принципи лобіювання та адвокації. Створення екосистем та онлайн-площадок як приклад сучасних інструментів для взаємодії між владою та бізнесом.
- Мотивація співпраці державних структур та ОМС з бізнес-спільнотою. Державно-приватне партнерство при співфінансуванні інфраструктурних проектів.
- Система комунікацій державних органів та бізнесу в публічному просторі. Суспільний простір як місце та форма взаємодії стейкхолдерів.
- Аналіз регуляторного впливу (АРВ) та Тест малого підприємництва (М-тест) як інструменти конструктивного діалогу між владою та приватним сектором.
- Місцеві інструменти підтримки бізнесу: інституція бізнес-омбудсмена, відкрита регуляторна платформа.
- Механізми створення нових економічних можливостей в громадах. Участь асоціацій у формуванні програм місцевого економічного розвитку.
- Роль громадських рад, фокус-груп та засобів масової інформації у формуванні та реалізації державної політики на прикладі митної справи.
Навчання проводитимуть ЕКСПЕРТИ І ПРАКТИКИ у сфері управління й співпраці влади та бізнесу:
- Сергій ЛУКІН, директор Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області
- Анастасія БАКЛАН, експерт Центру міжнародного приватного підприємництва (CIPE)
- Денис БАЗІЛЕВИЧ, співзасновник платформи INDUSTRY4UKRAINE, експерт проєкту GIZ «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію ЄС - Україниа у сфері торгівлі»
- Олександр ЧУМАК, президент Асоціації приватних роботодавців (Харків)
- Олександр ПЕЧАЛІН, Голова правління “Спілка підприємців “СТІНА” (Вінниця)
- Олексій ЛІТВІНОВ, директор ГО “Інститут громадської експертизи” (Дніпро)
- Сергій ТРУСОВ, редактор журналу "Митний брокер", ексголова громадської ради при Державної митної служби України.
ДЕДЛАЙН заповнення анкети для учасників конкурсу: 14 травня 2021, до 18.00
ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ УЧАСНИКА: https://forms.gle/XMtGwES8YNJE8Nhh9
Контактна особа: Ірина Криворучко. +380 (67) 474 70 14,
IKryvoruchko@cipe.org
ТоТ організований в рамках проекту “Залучення держслужбовців до діалогу з приватним сектором”, який реалізується з 2020 року CIPE та РЦПК КОДА за сприяння Національного агентства України з питань державної служби (НАДС).
Першим етапом проекту було проведення дослідження актуальних програм навчання для публічного сектору, результати якого систематизовані у звіті CIPE «Демократичний компонент у навчанні державних службовців»
<https://drive.google.com/file/d/1BabAMq7diensRUHkFFY-Cby6KO2HkGYf/view?usp=sharing>.
Після презентації документу
<https://www.prostir.ua/?news=derzhavnyj-sektor-potribno-navchaty-spivpratsyuvaty-z-biznesom>,
CIPE організував міжнародну конференцію
<https://www.prostir.ua/?news=kejsy-spivpratsi-biznesu-i-vlady-stanut-osnovoyu-novoji-navchalnoji-prohramy>
для обміну кейсів державно-приватної співпраці в Україні, Грузії, Молдові та Румунії. Кращий досвід покладений в основу програми тренінгу для тренерів, яка надалі може бути використана учасниками для викладання у профільних закладах освіти та підвищення кваліфікації.
Новини України
22 ноября 2024
Форум «Економічне відновлення та розвиток»: ключові пропозиції, сформульовані учасниками
Новини України
13 ноября 2024
«Створення культури партнерства»: підтримка малого бізнесу Харківщини та розвиток місцевих продуктів для міжнародного ринку
Новини України
6 ноября 2024
Підсумки Форуму «Економічне відновлення та розвиток: консолідація зусиль громадянського суспільства, бізнесу і влади»
Новини України
22 ноября 2024
Форум «Економічне відновлення та розвиток»: ключові пропозиції, сформульовані учасниками
Ошибка!