Про свій внесок у працевлаштуванні переселенців та учасників АТО розповів кожний представник, присутній на зустрічі. Не останню роль у цьому процесі відіграє Асоціація приватних роботодавців та її робота у реалізації проекту «Новий відлік».
Олена Розсказова нагадала присутнім про те, що перший етап проекту «Новий відлік» був успішним і показав правильність напрямку допомоги переселенцям у започаткуванні власного бізнесу. Зараз триває другий етап, до участі в якому запрошено не тільки переселенців, мобілізованих воїнів АТО, а й їх родини. «Гадаю, що цей досвід буде реалізовуватися і в подальшому», — зауважила вона.
Олександр Чумак більш детальніше розповів про зміни, які відбулися на другому етапі проекту, та підкреслив, що окрім переселенців та сімей мобілізованих воїнів АТО, у проекті можуть приймати участь родини загиблих учасників АТО. «Проект включає відбір, навчання та супровід менторів, які будуть присутні на етапі відбору . На сьогоднішній день вже є чотири проекти, які зацікавили менторів». Він звернув увагу на досвід Ізраїлю. Велику частку у сфері бізнесу Ізраїлю займають колишні військові. Одним із завдань Асоціації приватних роботодавців є пошук і залучення людей, які були учасниками АТО. Для участі у проекті вже подано 70 заявок, але поки що тільки 5 з них – від учасників АТО.
Також він додав, що переможці першого етапу проекту «Новий відлік» отримують допомогу у вирішенні виникаючих питань. «Ми хочемо розширити цільову аудиторію людей, яким потрібна наша підтримка», — підкреслив Олександр Чумак.
Проект «Новий відлік» реалізується «Асоціаціяєю приватних роботодавців спілно зі «Станцією Харків» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»