fbpx
Главная » НОВОСТИ » Новости Ассоциации » Запрошуємо прийняти участь у форумі “Відповідальний діалог бізнесу та політиків”

Запрошуємо прийняти участь у форумі “Відповідальний діалог бізнесу та політиків”

4 березня 2019 у Києві відбудеться форум “Відповідальний діалог бізнесу та політиків”, під час якого кандидати на посаду Президента України разом з лідерами бізнес- спільноти обговорять пріоритети економічних реформ.

Організатором форуму є Національна бізнес-коаліція, яка об’єднала 73 бізнес-асоціації та 35 тис. підприємств з усієї країни. Протягом жовтня 2018 — лютого 2019, учасники коаліції сформували та презентували виборчим штабам кандидатів Порядок денний, який необхідно втілити для покращення умов ведення бізнесу, детінізації та зростання економіки.

 ТОП-10 ПРІОРИТЕТІВ БІЗНЕСУ

Березневий Форум стане демократичним майданчиком, на якому кандидати зможуть презентувати та обговорити із представниками бізнесу своє бачення реформ, необхідних для економічного розвитку країни. Понад 300 проактивних керівників бізнесу, представників асоціацій та провідних ЗМІ візьмуть участь у дискусійних панелях.

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ

Участь безкоштовна, необхідна попередня реєстрація. Кількість місць у залі обмежена, підтвердження буде надіслано на e-mail.

 

РЕЄСТРАЦІЯ

Адреса: Premier Palace Hotel, бул. Тараса Шевченка, 5-7 / вул. Пушкінська, 29

Контактна особа:

Леся Примакова,  +38 066 835 09 15,

Дар’я Бібен, +38 097 642 25 55,  info@businessvoice.in.ua,

Регіональний представник Національної бізнес-коаліції «Асоціація приватних роботодавців»

Національна бізнес-коаліція – найбільше об’єднання бізнес-асоціацій та підприємців України, головною метою якого є розроблення та просування спільного порядку денного бізнесу у сфері економічних реформ. Ініціатори створення Коаліції – Спілка українських підприємців (СУП) та учасники Української Ради Бізнесу (УРБ). Партнер — Національна платформа МСБ. Ініціатива є політично незаангажованою та вільною для приєднання.